Kod producenta: BCS-P-629R3SA-II
Kod produktu: BCS-P-629R3SA-II
Kamera IP BCS-P-629R3SA-II 12 Mpx D-WDR IK10
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera fisheye 12 Mpx z obiektywem 1,8mm. Promienniki podczerwieni o zasięgu 20 metrów (z możliwością regulacji) pozwala kamerze prezentować dobrej jakości obraz w całkowitej ciemności. Funkcja poszerzonej dynamiki D-WDR poprawia dynamikę kamery i wydobywa większą ilość szczegółów z kontrastowego planu obserwacyjnego. Kamera posiada wbudowany mikrofon oraz głośnik. Obudowa IP66 IK10 wandaloodporna.
Charakterystyka kamery BCS-P-629R3SA-II
- Przetwornik 1/1.7" 12 Mpx PS CMOS
- Kodowanie H.265+/H.264+/MJPEG
- Tryb Fisheye/PTZ/Panorama
- Mechaniczny filtr podczerwieni
- Cyfrowa redukcja szumów 2D/3D NR
- Funkcje AWB, AGC, BLC, ROI, Defog, DWDR
- Wbudowany Web serwis, zgodność z NVR, CMS(BCS Manager), aplikacja mobilna BCS(iOS, android), P2P
- Funkcje inteligentne: wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii, mapa ciepła, detekcja audio
- Obiektyw stało-ogniskowy 1.8 mm F2.4
- Promiennik podczerwieni o zasięgu do 10m z możliwością regulacji
- Obudowa IP66, IK10
- Wbudowany mikrofon i głośnik
- 2 Wejścia i 1 wyjście alarmowe
- 1 Wejście i 1 wyjście audio
- Voice Tracking – detekcja źródła dźwięku w podziale na strefy
- Pełna obsługa trybu fisheye w rejestratorach 4K-II
- Gniazdo kart pamięci microSD max. 128 GB
- Zasilanie DC 12V i PoE
Dane techniczne:
| Model: | BCS-P-629R3SA-II |
| System skanowania: | Progressive Scan |
| System: | IP |
| Przetwornik: | 1/1.7” 12Mpx PS CMOS |
| Ilość pikseli: | 4000(H) × 3000(V) |
| Czułość: | 0.05Lux/F2.4 (AGC Wł.) 0Lux (IR Wł.) |
| Stosunek S/N: | > 52dB |
| Balans bieli: | (AWB) Auto/ręcznie |
| Obiektyw: | Stało-ogniskowy 1.8mm F2.4 kąt: 360° |
| Kompensacja tła: | BLC / DWDR |
| Migawka: | Auto/ręcznie (1/1~1/100000s) |
| Kontrola wzmocnienia: | (AGC) Auto/ręcznie |
| Redukcja szumów: | 2D/3D NR - regulacja |
| Detekcja ruchu: | 4 obszary (regulacja: rozmiar, położenie, czułość, próg) |
| Strefa prywatności: | 8 obszarów (regulacja: rozmiar, położenie) |
| Obrót obrazu: | Mirror, flip 180° |
| Wyostrzanie: | Auto |
| Funkcja dzień/noc: | Mechaniczny filtr ICR |
| Promiennik podczerwieni: | zasięg do 10m |
| Kompresja wideo: | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Rozdzielczość: | 12M(4000×3000) / (3000×3000) / (3000×2000) / (3000×1500) / (2560×2560) / (2000×1500) / 2M(1920×1080) / D1(720×576) / CIF(320×288) |
| Prędkość transmisji tryb fisheye: | 12M(4000x3000)/(3000×3000)(2000×1500)@15kl/s (2560×2560)(2000x2000)/D1/CIF@25kl/s |
| Prędkość transmisji tryb panorama: | 12M(4000×3000)/(3000×2000)/(3000×1500)@15kl/s |
| Prędkość transmisji tryb PTZ: | 2M(1920×1080)@15kl/s |
| Podłączenie sieci: | RJ-45 (10/100M Base-TX) |
| Protokoły: | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, P2P |
| Zgodność: | ONVIF(Profil S, Profil G), API |
| Użytkownicy: | Maksymalnie 10 zalogowanych |
| Użytkownicy mobilni: | iOS, android |
| Audio: | 1 wejście / 1 wyjście, wbudowany mikrofon i głośnik |
| Kodowanie audio: | G.711a/ G.711u |
| Alarm: | 2 wejścia / 1 wyjście |
| Gniazdo karty pamięci: | microSD do 128GB |
| Interfejsy: | RS485 |
| Zasilanie: | DC12V (tolerancja zasilania ±25%) / PoE(802.3af) |
| Pobór mocy: | <21W |
| Warunki pracy; | -35°C ~ +60°C, IP66, IK10 |
| Waga: | 0.5kg |
| Wymiary: | Φ149mm×55mm |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Fisheye
- Maks. rozdzielczość 12 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Stały
- Wandaloodporność Tak
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Deklaracja_zgodności
karta_katalogowa_PL