Kamera IP AXIS P1377-LE 2.8-8mm 5Mpx
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP o rozdzielczości 5MP wyposażona w obiektyw zmiennoogniskowy 2,8..8,0 mm oraz oświetlacz podczerwieni o zasięgu 50 m. Kamera przeznaczona do pracy wewnątrz i na zewnątrz budynków.
| Parametry podstawowe | |
| Przetwornik obrazu: | 1/2,7" |
| Tryb Dzień/Noc: | Filtr mechaniczny |
| Czułość kamery color: | 0,13 Lux @ F1,2, 25 kl./s (włączony WDR i Lightfinder) |
| Czułość kamery B/W: | 0,03 Lux @ F1,2, 25 kl./s (włączony WDR i Lightfinder) |
| Czułość (IR wł.): | 0,0 Lux |
| Elektroniczna migawka: | WDR wł.: 1/5..1/33 500 s, WDR wył.: 1/5..1/50 000 s |
| Wolna migawka: | Tak |
| Wideo | |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu: | 2592 x 1944 |
| Inne obsługiwane rozdzielczości: | 2688x1512 (4 MP) to 160x90, 1280x720 (HDTV 720p) to 160x90 |
| Maksymalna liczba transmitowanych obrazów: | 25 kl./s |
| AGC: | Tak |
| WDR - Szeroki zakres dynamiki: | WDR - Forsenic 120 dB |
| Tryb korytarzowy: | Tak |
| Stabilizacja drgań obrazu: | Tak |
| Strefy prywatności: | Tak |
| Kompresja wizji: | H.264 (MPEG-4 Part 10/AVC) Baseline, Main and High Profiles H.265 (MPEG-H Part 2/HEVC) Motion JPEG |
| Audio | |
| Tor audio: | Wejście dla zewnętrznego mikrofonu lub wejście liniowe audio, wyjście liniowe audio |
| Kompresja audio: | AAC LC 8/16/32/48 kHz, G.711 PCM 8 kHz, G.726 ADPCM 8 kHz, Opus 8/16/48 kHz, LPCM 8/16/32/48 kHz |
| Optyka | |
| Typ obiektywu: | P-Iris |
| Ogniskowa obiektywu: | 2,8..8 mm |
| Apertura: | F1,2 |
| Kąt obserwacji: | H: 90..38° |
| Oświetlenie | |
| Oświetlacz IR: | 50 m |
| Sieć | |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Mbps |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | IPv4, IPv6 USGv6, HTTP, HTTPSa , SSL/TLSa , QoS Layer 3 DiffServ, FTP, CIFS/SMB, SMTP, Bonjour, UPnP™, SNMP v1/v2c/v3 (MIB-II), DNS, DynDNS, NTP, RTSP, RTP, SFTP, SRTP, TCP, UDP, IGMP, RTCP, ICMP, DHCP, ARP, SOCKS, SSH, LLDP |
| Funkcje | |
| Inne: | Digital PTZ, Defog |
| Przechowywanie danych | |
| Rejestracja na kartę pamięci: | uSD/uSDHC/uSDXC |
| Rejestracja zdalna: | NAS |
| Lightfinder: | Tak |
| Zipstream: | Tak |
| Detekcja, obsługa alarmów | |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Detekcja sabotażu obrazu: | Tak |
| Reakcja na alarm/ruch: | Zapis na kartę, zapis sieciowy, FTP, SFTP, HTTP, HTTPS, email, prealarm, postalarm, PTZ, informacja tekstowa na obrazie, aktywacja wyjścia, zmiana trybu D/N |
| Porty, Interfejsy | |
| Wejścia alarmowe: | 2 |
| Wyjścia alarmowe: | 2 |
| Parametry elektryczne | |
| Zasilanie PoE: | 802.3af/802.3at Typ 2 klasa 4 |
| Zasilanie DC: | 12..28 V DC |
| Pobór mocy: | DC: 19,1 W, PoE: 20,4 W |
| Warunki pracy | |
| Temperatura pracy: | -40..60 °C |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony obudowy: | IP66/IP67 |
| Odporność na uderzenia: | IK10 |
| Waga: | 2,4 kg |
| Wymiary: | 404 x 159 x 168 mm |
| Typ obudowy: | Cylindryczna |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Box
- Maks. rozdzielczość 5 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Zmiennoogniskowy
- Wandaloodporność Tak
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Karta katalogowa EN