Kamera IP AXIS M1137-E 5Mpx 2.8-13mm
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP o rozdzielczości 5MP wyposażona w obiektyw zmiennoogniskowy 2,8..13 mm typu DC-IRIS. Kamera przeznaczona do pracy wewnątrz i na zewnątrz budynków.
| Parametry podstawowe | |
| Przetwornik obrazu: | 1/3" |
| Tryb Dzień/Noc: | Filtr mechaniczny |
| Czułość kamery color: | 0,17 Lux @ F1,4, 25 kl./s (włączony WDR i Lightfinder) |
| Czułość kamery B/W: | 0,03 Lux @ F1,4, 25 kl./s (włączony WDR i Lightfinder) |
| Elektroniczna migawka: | 1/5..1/33 500 s |
| Wolna migawka: | Tak |
| Wideo | |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu: | 2592 x 1944 |
| Maksymalna liczba transmitowanych obrazów: | 25 kl./s |
| AGC: | Tak |
| WDR - Szeroki zakres dynamiki: | WDR - Forsenic 120 dB |
| Strefy prywatności: | Tak |
| Kompresja wizji: | H.264 (MPEG-4 Part 10/AVC) Baseline, Main and High Profiles H.265 (MPEG-H Part 2/HEVC) Main Profile Motion JPEG |
| Audio | |
| Tor audio: | 1 wejście liniowe |
| Kompresja audio: | 24bit LPCM, AAC-LC 8/16/32/48 kHz, G.711 PCM 8 kHz, G.726 ADPCM 8 kHz, Opus 8/16/48 kHz |
| Optyka | |
| Ogniskowa obiektywu: | 2,8..13 mm |
| Typ obiektywu: | DC Auto-Iris |
| Montaż obiektywu: | CS |
| Kąt obserwacji: | H: '112..24° |
| Sieć | |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Mbps |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | IPv4, IPv6 USGv6, HTTP, HTTPSa , SSL/TLSa, QoS Layer 3 DiffServ, FTP, SFTP, CIFS/SMB, SMTP, Bonjour, UPnP®, SNMP v1/v2c/v3 (MIB-II), DNS, DynDNS, NTP, RTSP, RTP, SRTP, TCP, UDP, IGMP, RTCP, ICMP, DHCP, ARP, SOCKS, SSH, LLDP |
| Funkcje | |
| Inne: | Digital PTZ, ONVIF® Profile G, ONVIF® Profile S, and ONVIF® Profile T |
| Przechowywanie danych | |
| Rejestracja na kartę pamięci: | uSD/uSDHC/uSDXC |
| Rejestracja zdalna: | NAS |
| Lightfinder: | Tak |
| Zipstream: | Tak |
| Detekcja, obsługa alarmów | |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Detekcja sabotażu obrazu: | Tak |
| Parametry elektryczne | |
| Zasilanie PoE: | 802.3af/802.3at Typ 1 klasa 3 |
| Zasilanie DC: | 8..28 V DC |
| Pobór mocy: | PoE: 7,2 W, DC: 6,6 W |
| Warunki pracy | |
| Temperatura pracy: | -25..50 °C |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony obudowy: | IP66 |
| Odporność na uderzenia: | IK10 |
| Waga: | 1,8 kg |
| Wymiary: | 240 x 143 x 372 mm |
| Typ obudowy: | Cylindryczna |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Box
- Maks. rozdzielczość 5 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Nie
- Obiektyw Zmiennoogniskowy
- Wandaloodporność Tak
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Karta katalogowa EN