Kod producenta:
Kod produktu: ATE-CAM-IPC925
Kamera IP ATE-CAM-IPC925 2.8mm 1080p Autone
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Mobilna kamera IP wyposażona w złącze M12, 6-pin - kod A, zapewniająca obraz w maksymalnej rozdzielczości Full HD, 1080p.
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.7 " SC2235 CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: |
95 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 10 m |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | ≥ 58 dB |
| Interfejs RS-485: | brak |
| Gniazdo karty pamięci: | brak |
| Metoda kompresji obrazu: | H.264 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | brak |
| Audio: | brak |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 20 kl/s @ 1080p |
| ONVIF: | TAK |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T - Gniazdo M12, 6-pin - Kod A |
| Wybrane funkcje: |
|
| Dostęp z telefonu komórkowego: | brak |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.3 |
| Domyślne hasło użytkownika: | admin / - |
| Porty dostępu przez www: | 8899 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 8899 |
| Zasilanie: | 12 V DC / 600 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 5 W |
| Obudowa: | Dome, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Temperatura pracy : | -20 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.29 kg |
| Wymiary: | 99 x 97 x 57 mm |
| Obsługiwane języki: | angielski |
| Producent / Marka: | AUTONE |