Kamera IP APTI-AI803C4-4W
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264 / H.265, który zapewnia czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 8.3 MPx, 4K UHD.
Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny).
Kamera posiada rozbudowane funkcje inteligentnej analizy obrazu. Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
Dane techniczne:
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: |
|
| Przetwornik: | 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Obiektyw: | 4 mm @ F1.6 |
| Kąt widzenia: | 84 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 50 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | nie |
| Audio: |
|
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 8.3 Mpx |
| Interfejs: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 10 |
| ONVIF: | 24.12 |
| Inteligentna analiza obrazu: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 80 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.168 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / 123456 (starsze wersje FW: admin) |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 80 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 10.8 W |
| Obudowa: | Compact - Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | nie |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Waga: | 1.01 kg |
| Wymiary: | 245 x 89 x 81 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, koreański, francuski, japoński, hiszpański, portugalski, włoski, hebrajski, ukraiński, arabski, wietnamski, tajski, węgierski, czeski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony |
| Certyfikat NDAA: | tak |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Bullet (tubowa)
- Maks. rozdzielczość 8 Mpx (4K)
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Stały
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 24 miesiące