Kamera IP 8Mpx motozoom APTI-86C6-27135WP-Z
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265 / H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 3840 x 2160 - 4K.
Uchwyt kamery posiada regulację we wszystkich trzech płaszczyznach, a kable zasilające są schowane w jego wnętrzu. Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny).
Zastosowany obiektyw motozoom z ogniskową 2.7 ... 13.5 mm pozwala na zdalną regulację kąta widzenia. Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
Kamera posiada rozbudowane funkcje inteligentnej analizy obrazu.
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Wielkość matrycy: | 8.3 Mpx |
| Przetwornik: | 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Rozdzielczość: |
|
| Obiektyw: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 60 m |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: |
|
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: |
|
| Protokoły sieciowe: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, SMTP, UDP, SNMP |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 10 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Interfejs RS-485: | nie |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB (możliwy zapis lokalny) (dane producenta) |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 80 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.168 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / admin |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 80 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 10.2 W |
| Obudowa: | Compact - Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -20 °C ... 60 °C |
| Waga: | 1.08 kg |
| Wymiary: | 270 x 90 x 90 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, bułgarski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, turecki, włoski |
| Producent / Marka: | APTI |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Bullet (tubowa)
- Maks. rozdzielczość 8 Mpx (4K)
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Motozoom
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 24 miesiące
Pliki do pobrania
SearchTool do kamer APTI
Oprogramowanie iVMS320 do kamer APTI