Kamera IP 8Mpx BCS-P-EIP28FSR3L2-Ai2-G grafitowa
Za zakup produktu otrzymasz 15000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Opis
Kamera IP kopułowa 8Mpx, przetwornik 1/2.7", obiektyw 2.8 mm.
Dane techniczne:
Nazwa Urządzenia BCS-P-EIP28FSR3L2-Ai2-G
Linia produktowa BCS POINT
Typ kamery Kopuła
Rozdzielczość 8 Mpx
Przetwornik 1/2.7'' CMOS
System skanowania Progressive Scan
Piksele 3840(H)×2160(V)
Obiektyw stały
Ogniskowa 2.8 mm
Zoom cyfrowy 16×
Kąt widzenia H: 112.4° V: 60.1°
DORI Detect 84m / Observe 33m / Recognize 17m / Identify 8m
Czułość kamery 0.01Lux(F2.0,AGC) 0Lux(B/W,IR)
Stosunek S/N 56dB
Ilość strumieni 3
Strumień główny 3840×2160@20fps 3072×1728/2560×1440/1920×1080/1280×720(30fps)
Strumień drugi 1920×1080/1280×720/720×576/640×360/704×288/352×288(30fps)
Strumień trzeci 720×576/640×360/704×288/352×288(30fps)
Bitrate 128Kbps~16Mbps
Kompresja wideo H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG
Dzień/noc ICR
Rodzaj oświetlacza IR + White Light
Oświetlacz 30m
Mikrofon Tak
Głośnik Tak
Kompresja audio G.711
Gniazdo karty pamięci microSD 256GB
Zgodność ONVIF(S/G/T)
Rodzaj zasilania 12VDC / PoE(802.3af)
Pobór mocy max 5W
Kolor obudowy Grafit
Klasa szczelności IP IP67
Warunki pracy -30°C~+60°C max 95% RH
Wymiary Ø111×95mm