Kamera IP 5Mpx APTI-AI508VA22IL-28WP 2.8 mm
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264 / H.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 5 MPx.
Urządzenie zostało wyposażone w technologię Hybrid Light, dzięki której użytkownik ma do wyboru tryb światła białego i tryb IR (podczerwieni). Gdy Hybrid Light jest aktywny, białe światło włączy się automatycznie dopiero w momencie wykrycia obiektu w monitorowanym obszarze, co skutecznie poprawia jakość obrazu. Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny).
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
Dane techniczne:
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: |
|
| Przetwornik: | 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm @ F1.0 |
| Kąt widzenia: | 106 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 40 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 30 m |
| Gniazdo karty pamięci: | nie |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG / AVI / JPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | nie |
| Audio: |
|
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 5 Mpx |
| Interfejs: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 10 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Inteligentna analiza obrazu: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 80 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.168 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / 123456 (starsze wersje FW: admin) |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 80 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 4.6 W |
| Obudowa: | Dome - Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | nie |
| Temperatura pracy : | -20 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.47 kg |
| Wymiary: | Ø 97 x 91 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, bułgarski czeski, francuski, hiszpański, niderlandzki, niemiecki, portugalski, rosyjski, turecki, włoski |
| Certyfikat NDAA: | tak |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Kopułkowa
- Maks. rozdzielczość 5 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR LED Światło białe
- Obiektyw Stały
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 24 miesiące