Translator
Waluty
Wyszukiwarka
Producenci
Bezpieczne zakupy
1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).
A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!
Zaloguj się
Kamera IP 5Mpx APTI-AI508V3IW-36AD 2.8mm
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264+ / H.265+ zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 5 MPx.
Urządzenie zostało wyposażone w technologię Smart Dual Illumination, dzięki której użytkownik ma do wyboru tryb światła białego i tryb IR (podczerwieni). Gdy Smart Dual Illumination jest aktywny, białe światło włączy się automatycznie dopiero w momencie wykrycia obiektu w monitorowanym obszarze, co skutecznie poprawia jakość obrazu. Dodatkowo kamera posiada funkcję aktywnego odstraszania intruzów za pomocą migającego czerwonego i niebieskiego światła oraz dźwięku syreny.
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
Dane techniczne:
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: |
|
| Przetwornik: | 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm @ F1.6 |
| Kąt widzenia: | 106 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 25 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 25 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 1TB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / AVI / JPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: |
|
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | max. 25 kl/s @ 5 Mpx |
| Interfejs: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 10 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Inteligentna analiza obrazu: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 80 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.168 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / admin |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 80 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 4.2 W |
| Obudowa: | Dome, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | nie |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.73 kg |
| Wymiary: | Ø 127 x 120 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, francuski, rosyjski, hebrajski, hiszpański, portugalski, włoski, ukraiński, węgierski |
| Producent / Marka: | APTI |
Dane techniczne
| Typ kamery | Kopułkowa |
| Maks. rozdzielczość | 5 Mpx |
| Miejsce montażu | Na zewnątrz i wewnątrz |
| Oświetlacz IR | LED Światło białe |
| Obiektyw | Stały |
| Wandaloodporność | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Darmowa dostawa*

