Kamera IP 5 Mpx 2.8 mm APTI-AI502VA3IL-28W
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264+ / H.265+ zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 5 MPx.
Dane techniczne:
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: |
|
| Przetwornik: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 105 ° (dane producenta) |
| Zasięg oświetlacza IR: | 40 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 30 m |
| Gniazdo karty pamięci: | nie |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | nie |
| Audio: |
|
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | max. 30 kl/s @ 5 Mpx |
| Interfejs: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 10 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Inteligentna analiza obrazu: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 80 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.168 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / 123456 (starsze wersje FW: admin) |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 80 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 8.4 W |
| Obudowa: | Dome, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | nie |
| Temperatura pracy : | -20 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.460 kg |
| Wymiary: | Ø 97 x 91 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, francuski, rosyjski, hiszpański, portugalski, włoski, ukraiński, węgierski |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Kopułkowa
- Maks. rozdzielczość 5 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR LED Światło białe
- Obiektyw Stały
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 24 miesiące