Kamera IP 2Mpx obrotowa SD22204DB-GNY Dahua
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP z bardzo dobrym przetwornikiem o dużej rozdzielczości. Dzięki temu idealnie nadaje się do systemów monitoringu gdzie wymagana jest identyfikacja osób lub pojazdów. Dzięki zastosowanej technologii "Starlight", kamerze wystarcza bardzo słabe oświetlenie do uzyskania wyraźnego kolorowego obrazu.
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.8 " STARVIS™ CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: |
|
| Oświetlacz IR: | nie |
| Obiektyw: | 2.8 ... 12 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zoom optyczny: | x 4 |
| Zoom cyfrowy: | x 16 |
| Czułość: |
|
| Prędkość obrotowa przy presetach: |
|
| Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): |
|
| Zakres obrotu w poziomie: | 0 ° ... 355 - Obrót głowicy jest ograniczony krańcówką |
| Zakres obrotu w pionie: | 0 ° ... 90 ° |
| Interfejs RS-485: | nie |
| Protokoły: | DH-SD, PELCO-D/P |
| Liczba presetów: | 300 |
| Skanowanie w poziomie: | nie |
| Ustawiane trasy ruchu: | 8 |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Audio: | nie |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | nie |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-TX (RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | FTP, IPv4/IPv6, Bonjour, DNS, RTCP, PPPoE, TCP/IP, NTP, RTP, RTMP, IEEE 802.1x, HTTP, HTTPS, SNMPv1/v2c/v3(MIB-2), QoS, ARP, NFS, SMB, SSL, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, RTSP, SMTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, IP Filter, QoS |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB (możliwy zapis lokalny) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 20 |
| ONVIF: | 21.12 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port 37777 |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 6.1 W |
| Obudowa: | Speed Dome, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, rumuński, turecki, włoski |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Wandaloodporna: | IK10 |
| Waga: | 0.54 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 89 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Obrotowa
- Maks. rozdzielczość 2 Mpx(1080p)
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Nie
- Obiektyw Zmiennoogniskowy
- Wandaloodporność Tak
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi ENG
Instrukcja szybkiego uruchamiania ENG
Instrukcja instalacji ENG
Karta katalogowa ENG