Kamera HD-TVI DS-2CE11D0T-PIRLPO(2.8mm) Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera HD-TVI w obudowie tubowej. Posiada obiektyw stałoogniskowy 2.8 mm; Max. rozdzielczość 1920 x 1080 (2 Mpx); Funkcje: D-WDR, AGC, 2D DNR, BLC/HLC, mirror, sharpness, smart IR, czujnik PIR z zasięgiem do 11m; sygnalizacja stroboskopowa; Alarm; Zasięg IR do 20 m; klasa obudowy: IP67
Dane techniczne:
| Standard: | TVI |
| Przetwornik: | 2 MP CMOS |
| Max. rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Tryby wyświetlania: |
TVI: 1080P@30 kl/s, 1080P@25 kl/s |
| Obiektyw: | stałoogniskowy 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 103° |
| Mocowanie obiektywu: | M12 |
| Zasięg oświetlacza IR: | do 20 m |
| Zasięg bialego światła: | do 20 m |
| Zaięg PIR: | do 11 m, kąt 110° |
| Wybrane funkcje: |
|
| Obudowa: | tubowa - metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Wandaloodporna: | nie |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 60 °C |
| Zasilanie: | 12 VDC ± 25% |
| Pobór energii: | Max. 4.5 W |
| Waga: | 358 g |
| Wymiary: | 68mm × 70mm × 179.8 mm |
| Producent / Marka: | HIKVISION |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
karta katalogowa DS-2CE11D0T-PIRLPO ang