Elektrozaczep symetryczny ES-S12DCN-BS PROFI Scot
Za zakup produktu otrzymasz 2000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 2 dni robocze
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Najważniejsze cechy:
  • Elektrozaczep symetryczny, praca standardowa (brak napięcia - przejście zamknięte)
  • Listwa mocująca w zestawie
  • Niski pobór prądu (230mA 12VDC)
  • Sygnalizacja stanu, przekaźnik NO/NC (bez konieczności stosowania dodatkowych kontaktronów)
  • Regulacja języka zapadki (0-4mm)
  • Blokada mechaniczna
Specyfikacja:
Typ zaczepu Symetryczny
Napięcie zasilania 12V DC -10%
Wytrzymałość 2500N
Pobór prądu
230mA (12V DC)
Rodzaj Standardowy (NC)
Regulacja języka 0~4 mm
Listwa mocująca 250mm (w zestawie)
Blokada Tak
Sygnalizacja Tak, NO/NC
Maks. czas pracy cewki pod napięciem
12V DC - bez limitu
Temperatura pracy (otoczenia) -15 ~ +50 st. C
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 20 x 75(+7) x 28 (mm)
Działanie blokady:
Uwaga: Model wyposażony w sygnalizację stanu - wyższy od standardowego o 7mm (mikroprzełącznik).
Dane techniczne
Gwarancja
  • Gwarancja 60 miesięcy
Elektrozaczepy - dane techniczne
  • Typ produktu Elektrozaczep
  • Tryb pracy Standardowy (NC)
  • Napięcie zasilania 12V DC