Kod produktu: HVL-031-100W
Dmuchawa grzewcza 100W HVL-031-100W
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Uwaga! Ze względów bezpieczeństwa należy zachować minimalny odstęp 150mm od przewodów oraz innych urządzeń.
Dane techniczne:
| Element grzewczy: | Rezystor dużej mocy |
| Radiator: | Aluminium - Odlewana obudowa, Powierzchnia szkiełkowana |
| Moc grzewcza: | 100 W |
| Liczba wentylatorów: | 1 szt. |
| Minimalny przepływ powietrza: | 35 m³/h |
| Złącza: | Zaciski kablowe - 3 szt. |
| Zasilanie: | 110 V ... 265 V AC/DC |
| Moc: | 118 W |
| Montaż: | Szyna DIN TS-35 |
| Temperatura pracy: | -45 °C ... 70 °C |
| Waga: | 0.48 kg |
| Wymiary: | 112 x 80 x 52 mm |