Kod produktu: CYB-50/M8X90
Cybant CYB-50/M8X90
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
CYB-50/M8X90 jest elementem obejmy zaciskowej.
Dane techniczne:
| Materiał: | Metal |
| Średnica masztu: | max. 50 mm |
| Średnica cybantu: | Ø 7 mm |
| Długość gwintu: | 45 mm |