Antena panelowa ATK-P14/800-2600 LTE
Za zakup produktu otrzymasz 2000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Tylko dualna antena zapewnia prawidłową prace i najlepsze osiągi LTE.
Dane techniczne:
Zakres częstotliwości:
  • 1800 ... 2600 MHz,
  • 800 ... 900 MHz
Złącze: 2 x "N" Gniazdo
Zysk energetyczny :
  • 2 x max. 14 dBi @ 1800 ... 2600 MHz,
  • 2 x max. 10 dBi @ 800 ... 900 MHz
Impedancja: 50 Ω
Polaryzacja: Pionowa / Pozioma
Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie poziomej (H): 30 °
Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie pionowej (V): 25 °
Wybrane cechy:
  • Średnica masztu Ø 35 ... 50 mm
  • Wysoka odporność na wiatr i warunki atmosferyczne
Waga: 1.47 kg
Wymiary: 403 x 302 x 60 mm