Antena kierunkowa CDMA-5/400-470/FME 5m FME-G
Za zakup produktu otrzymasz 0 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Zakres częstotliwości:
400 ... 470 MHz
Złącze:
FME Gniazdo
Zysk energetyczny :
max. 6 dBi
Impedancja:
50 Ω
Polaryzacja:
Pionowa
Wybrane cechy:
  • Długości kabla : 5 m
  • Ilość elementów : 5
  • Bardzo prosty i szybki montaż
  • Małe gabaryty
Waga:
0.53 kg
Wymiary:
570 mm