Adapter PoE Gigabit SDIP-40-120 Atte
Za zakup produktu otrzymasz 1000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Gigabitowy adapter SDIP-40-120 to nieizolowana przetwornica DC/DC obniżająca napięcie. Urządzenie jest dedykowanym rozwiązaniem do zasilania urządzeń napięciem 12V DC z budżetem 40W, za pomocą PoE 802.3at/bt lub PoE PASSIVE 44...56 VDC. Zasilając się z PoE otrzymujemy stabilne 12V do zasilania urządzenia oraz wyjście LAN na złączu RJ45.
Podstawowe możliwości zastosowania adaptera do zasilania urządzeń takich jak:
  • Rejestrator NVR z dyskiem
  • Kamery w połączeniu z oświetleniem IR, sygnalizatorem, mikrofonem lub głośnikiem
  • Stacji bramowej wideodomofonu IP z elektrozaczepem
  • Niestandardowych urządzeń PoE (np. takich które nie współpracują ze standardem 802.3af/at)
Dane techniczne:
Całkowita ilość portów: 2 Porty PoE, 1 Listwa śrubowa
Napięcie zasilania: 44 ... 56 VDC (PoE)
Napięcie wyjściowe: 12 VDC +/-3%
Moc wyjściowa: 40 W
Zabezpieczenia przepięciowe: LAN IN, DC OUT
Zabezpieczenia przeciążeniowe: DC OUT
Sygnalizacja zasilania: LED PWR (czerwona) - obecność zasilania
Sygnalizacja PoE: LED w złączach LAN (żółta) - obecność zasilania PoE na porcie
Zakres temperatur pracy: -25°C ... +50°C
Wymiary (S x W x G): 51 x 51(73) x 21 mm