Adapter DS-1473ZJ-155(Black) czarny Hikvision
Za zakup produktu otrzymasz 2000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Dostępność:
Towar na zamówienie
Czas wysyłki: 2 do 6 tygodni
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Adapter naścienny. Pasuje do kamer: DS-2CD27x5FWD, DS-2CD27x3G0.
Dane techniczne:
  • Kolor: czarny
  • Materiał: aluminium
  • Wymiary: Ø 155 mm × 183.5 mm × 240 mm