Ogranicznik przepięć zasilania SUG-24VDC
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
SUG-24VDC jest miniaturowym ogranicznikiem przepięć, stosowanym do ochrony przeciwprzepięciowej urządzeń elektronicznych zasilanych napięciem stałym 24V przed wyładowaniami atmosferycznymi, impulsami przepięciowymi, a także przed nagłym wzrostem napięcia, mogącym pojawić się w wyniku uszkodzenia zasilacza sieciowego.
Wybrane cechy:
  • 2-stopniowa ochrona przed przepięciem
  • Znamionowe napięcie pracy 24V DC
  • Chroniony obwód ekranu
  • Prąd znamionowy do 3A
  • Mała rezystancja szeregowa
Możliwość przesyłania prądu do 3A umożliwia zastosowanie do większości instalacji automatyki przemysłowej, automatyki budynków oraz systemów ochrony mienia.
Produkt zalecany jest do montażu na granicy stref LPZ0 a LPZ1 lub wyższych. Może być wykorzystany wyłącznie do przesyłania napięcia stałego 24V, bez składowej zmiennej - na przykład szybkiej transmisji danych. Podłączany jest pomiędzy źródło zasilania (zasilacz, akumulator) a urządzenie odbiorcze.
Schemat właściwego wykorzystania
Właściwe wykorzystanie produktu do ochrony linii zasilającej 24V DC.
Napięcie znamionowe DC (Un)
24V
Napięcie maksymalne DC (Uc)
27V
Napięcie maksymalne AC (Uc)19V
Prąd znamionowy (In)
3A
3,5kA
Poziom ochrony 1kV/µs (linia-linia) Up40V DC
Rezystancja szeregowa
~70Ω / linię
Szczelność obudowyIP20
Temperatura pracy-40°C~80°C