Opinie o Nas
Kategorie blog
Translator
 
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zestaw do transmisji LAN ETH10-2wire-SET ATTE

Wstęp

ETH10-2wire-SET to zestaw aktywnych konwerterów do transmisji danych z sieci Ethernet oraz zasilania PoE z wykorzystaniem 2 przewodów np. jednej pary skrętki UTP.

Urządzenia umożliwiają montaż kamer lub innych urządzeń IP PoE w miejscach, gdzie wymiana istniejącego okablowania jest niemożliwa bądź nieopłacalna.

Moduł ETH10-2wire-TX zasilany jest z dowolnego switcha PoE (port RJ45) a następnie za pośrednictwem 2 przewodów, umożliwia dwukierunkową komunikację sieciową oraz zasilanie modułu ETH10-2wire-RX wraz z kamerą PoE. Urządzenia można opcjonalnie zasilać ze złącz śrubowych POWER. Maksymalna długość przewodów w torze 2wire to 1000m.

Wygląd

Przykłady zastosowań

Tryb 1:

Przykładowa konfiguracja zestawu w Trybie 1 - odbiornik bez zasilania PoE

ETH10 tryb pracy 1

Tryb 2:

Kamera zasilana jest z PoE za pośrednictwem toru 2WIRE. W takiej konfiguracji należy zwrócić uwagę na spadki napięcia DC w torze 2WIRE. Budżet PoE dostarczony do kamery jest zależny od średnicy żył oraz długości zastosowanego przewodu.

ETH10 tryb pracy 2

Tryb 2_2:

Druga przykładowa konfiguracja zestawu w Trybie 2 - zasilanie z zasilacza. Kamera zasilana jest z PoE za pośrednictwem toru 2WIRE. W takiej konfiguracji należy zwrócić uwagę na spadki napięcia DC w torze 2WIRE. Budżet PoE dostarczony do kamery jest zależny od średnicy żył zastosowanego przewodu. Nadajnik i odbiornik ETH10-2WIRE będą działy poprawnie w zakresie napięcia 10-56V jednak kamera podpięta do odbiornika wymaga zwykle zasilania PoE na poziomie 44-56V. Należy uwzględnić te czynniki przy doborze napięcia zasilania nadajnika ETH10-2WIRE-TX - rekomendujemy użycie zasilacza APS-90-550-OF lub przetwornicy ASUC-100-550-OF w przypadku układów z podtrzymaniem zasilania.

ETH10 tryb pracy 2

Tryb 3_1:

Przykładowa konfiguracja zestawu w trybie 3 - zasilanie lokalne przy kamerze. Kamera zasilana jest z PoE bezpośrednio z odbiornika ETH10-2WIRE-RX. Odbiornik ETH10-2WIRE-RX będzie działał poprawnie w zakresie napięcia DC IN 10-56V jednak kamera podpięta do odbiornika wymaga zwykle zasilania PoE na poziomie 44-56V. Należy uwzględnić te czynniki przy doborze napięcia zasilania odbiornika ETH10-2WIRE-RX. Nadajnik ETH10-2WIRE-TX może w tej konfiguracji pracować z dowolnym standardem PoE.

ETH10 tryb pracy 2

Tryb 3_2:

Druga przykładowa konfiguracja zestawu w Trybie 3. Kamera zasilana jest z PoE bezpośrednio z odbiornika ETH10-2WIRE-RX. Odbiornik ETH10-2WIRE-RX będzie działał poprawnie w zakresie napięcia 10-56V jednak kamera podpięta do odbiornika wymaga zwykle zasilania PoE na poziomie 44-56V. Należy uwzględnić te czynniki przy doborze napięcia zasilania odbiornika ETH10-2WIRE-RX. Nadajnik ETH10-2WIRE-TX może w tej konfiguracji pracować z zasilaniem DC IN 10-56V podanym na złącze POWER.

ETH10 tryb pracy 2

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium