Opinie o Nas
Kategorie blog
Translator
 
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Uniview - garść informacji o produktach

Wpis poświęcony został wprowadzeniu do oferty Uniview - w skrócie przedstawiamy nazewnictwo kamer i rejestratorów z podziałem na serie Easy / Prime i Pro, opisujemy cechy tych grup i najważniejsze technologie.

 

Rejestratory

W ofercie znaleźć można trzy główne serie rejestratorów Uniview:

Easy – podstawowa seria ekonomicznych rejestratorów sieciowych, każdy model obsługuje kamery o rozdzielczościach do 8MP. Obudowy rejestratorów występują w wersji ekonomicznej – plastikowej (L), oraz standardowej metalowej.

Wybrane modele serii Easy wyposażone są we wbudowane switche PoE (mają wtedy dodatkowe oznaczenie: -P4, -P8, -P16).

Modele -S3 dedykowane są do obsługi najprostszych kamer serii Easy. Modele -S, -S2 oraz -X – polecane są do kamer Easy i Prime z uwagi na obsługę analityki z kamer.

Prime – modele bardziej zaawansowane, oferujące lepszą wydajność, obsługujące od 16 do 64 kamer (zależnie od modelu), a maksymalna rozdzielczość zapisu to 12MP. Rejestratory z serii Prime wspierają analitykę VCA z kamer.

W tej grupie znajdziemy także rejestratory obsługujące większe ilości dysków, wybrane modele mają także funkcje zapisu nadmiarowego (RAID), ANR czy tryby N+1 (hot spare), pozwalające znacznie podnieść bezpieczeństwo przechowywanych nagrań i ciągłości zapisu.

Pro – najwyższa seria rejestratorów sieciowych, zapewniająca bardzo wysoką wydajność zapisu i miejsce na magazyn danych (od 16 do 24 slotów na dyski twarde, a także rozbudowane funkcje analityki zarówno w kwestii obsługi zdarzeń VCA z kamer, jak i analityki własnej rejestratora (np. Deep Learning).

W serii Pro znajdziemy modele 64, 128 a także 256 kanałowe. Wszystkie modele wspierają zapis nadmiarowy w wybranych trybach RAID, tryby ANR, Hot Spare czy Hot Standby. Wybrane modele wyposażyć można w dodatkowe macierze SAS rozszerzające dodatkowo magazyn danych.

 

Nazewnictwo rejestratorów:

Nazewnictwo rejestratorów UNV

 

Kamery

Kamery marki Uniview, podobnie jak rejestratory, dzielą się na 3 główne serie:

Easy – Modele charakteryzujące się rozdzielczościami od 2 do 8MP, mogą posiadać najprostszą analitykę (przekroczenie linii, naruszenie strefy). Są najpopularniejszym wyborem jeśli chodzi o podstawowe zastosowania monitoringu, kamery wspierają kompresję Ultra 265, zaletą jest też prosta konfiguracja.

Prime – Seria kamer średniozaawansowanych, w większości posiadają przetworniki o wysokiej światłoczułości w rozdzielczościach 2 - 8MP. Kamery serii Prime mogą posiadać bardziej zaawansowaną analitykę (np. przekroczenie linii, naruszenie strefy, wejścia / wyjście ze strefy, detekcję audio, wykrycie braku ostrości obrazu), mogą także posiadać funkcje detekcji twarzy, oraz bazujące na AI rozpoznawanie sylwetki człowieka.

Pro – Najwyższa seria, gdzie znajdziemy kamery o rozdzielczościach nawet 12MP, kamery wieloprzetwornikowe, do odczytu tablic, oraz inne zaawansowane funkcje analityki wideo, w tym rozpoznawanie twarzy czy liczenie osób.

 

Nazewnictwo kamer:

Nazewnictwo kamer UNV

 

Wybrane pojęcia w skrócie:

Ultra 265 / U-Code – rozwijana przez Uniview technologia kompresji głębokiej, będąca rozwinięciem obecnego już od jakiegoś czasu na rynku kodeka HEVC. Pozwala na znaczne zredukowanie wymaganego pasma z kamer sieciowych przy zachowaniu bardzo dobrej jakości obrazu. Polecana do budowy systemów składających się z wielu kamer, o wysokich rozdzielczościach, czy tam gdzie wymagany jest długi czas retencji nagrań.

ColorHunter – kamery które cechują jasne obiektywy i przetworniki BSI o wysokiej czułości, dzięki czemu możliwa jest ich praca w trybie kolor przez 24 godziny na dobę. Wyposażone także w oświetlacze światła ciepłego (LED), dzięki czemu, w przeciwieństwie do oświetlaczy światła białego, pozwalają na dobre odwzorowanie kolorów.

LightHunter – technologia będąca połączeniem rozwiązań sprzętowych i programowych w celu uzyskania wysokiej jakości obrazu w warunkach słabszego oświetlenia. Przetworniki kamer IP Uniview serii LightHunter wyróżniają się dużymi rozmiarami i wysokiej światłoczułości. Obiektywy dzięki specjalnej konstrukcji dostarczają więcej światła do elementu światłoczułego. A dopełnieniem programowym są autorskie rozwiązania przetwarzania obrazu U-ISP, inteligentnie kontrolujące parametry obrazu, oraz algorytmy redukcji szumów nowej generacji.

AlphaView – seria kamer wyposażonych w inteligentne procesory i algorytmy uczenia maszynowego. Kamery pozwalają m.in. na detekcję sylwetki pojazdu, człowieka, liczenie osób czy detekcję twarzy i jej rozpoznawanie. W serii AlphaView znaleźć można modele stałopozycyjne, ale również obrotowe – wyposażone w funkcje automatycznego śledzenia obiektów i ich klasyfikacji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl