Opinie o Nas
Kategorie blog
Translator
 
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kompletne rozwiązania systemowe Ewimar

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów marki Ewimar. Wśród szerokiej gamy urządzeń znajdziemy m.in. separatory wideo, zabezpieczenia antyprzepięciowe, zabezpieczenia dedykowane do systemów IP(w tym kamer zasilanych poprzez PoE), panele połączeniowe CCTV, ale także konwertery protokołów czy urządzenia RS485. Poniżej prezentujemy skrócony opis poszczególnych grup produktowych.

Wszystkie produkty marki Ewimar, które zostały dodane do sklepu, zobaczyć można klikając tu.

Główną część oferty podzielić można na:

Systemy instalacyjne i ochronne do sieci LAN

Ta grupa dedykowana jest do sieci LAN, produkty mają służyć ułatwieniu instalacji oraz zabezpieczeniu przed przepięciami urządzeń telewizji przemysłowej, które są oparte na technologii IP. Zabezpieczenia serii PTU i PTF to nowoczesne rozwiązania służące do ochrony przed skutkami przepięć oraz wyładowań atmosferycznych, a także przed próbami celowego unieruchomienia systemu.

Zabezpieczenia te dostępne są w wersjach 1 kanałowych(np. PTF-1) i wielokanałowych(pojedyncze modele PTU-4 i PTF-4 lub zwarte w obudowie mocowanej do rack 19"), również w obudowach przystosowanych do szyny DIN czy z fabryczną puszką zewnętrzną:

Zabezpiecznie PTF-1Zabezpieczenie PTF-1-DINZabezpiecznie PTF-1-EXT

Obudowa PTU/PTFPTF-8R-PROPTF-4-ECO

Mogą być używane do zabezpieczania linii napowietrznych pomiędzy budynkami, w lokalnych systemach sieci LAN oraz do ochrony połączeń pomiędzy switchami w systemach wykonanych w oparciu zarówno o przewody 5 i 6 kategorii.

Zaletą rozwiązań rack jest możliwość indywidualnej rozbudowy - do jednej obudowy PTU/PTF-RACK włożyć możemy różne moduły, w ilości 1-4 szt., odpowiadające naszym potrzebom. Przykładowo: przy systemie 12 kamer, z czego 4 będą mocowane na zewnątrz, wykorzystać można jeden moduł PTF-4-EXT/POE, natomiast do pozostałych użyć dwóch PTF-4-PRO/POE.

Stosowanie zabezpieczeń serii PTU i PTF prócz opisanych wyżej korzyści w znacznym stopniu pozwala uchronić przed największym zagrożeniem jakie niesie ze sobą uszkodzenie switcha, co w efekcie skutkuje brakiem ciągłości nagrań ze wszystkich podłączonych kamer.

Systemy instalacyjne i ochronne CCTV dla systemów HD-TVI, HD-CVI i AHD

Grupa produktów dedykowanych do systemów wykorzystujących standardy TVI, CVI i AHD. Podobnie jak w przypadku zabezpieczeń LAN do wyboru są rozwiązania 1 i wielokanałowe. Wśród tych pierwszych rozróżnimy zabezpieczenia serii HDO-1F i HSO-1F, a także serie wyposażone w konwertery UTP: HDT-1F i HST-1F.

Z kolei urządzenia wielokanałowe to 4 kanałowy system LHD-4(dostępne wersje PRO i EXT), oraz panele rack typu FKO-8/16, LHD-8/16 czy wreszcie LHST-8/16.

W zależności od konkretnego modelu produkty posiadają systemy ochrony przeciwprzepięciowej, konwertery na skrętkę UTP, separację galwaniczną czy dystrybucję zasilania - a to wszystko realizowane w ramach jednego urządzenia.

Zabezpieczenie HDO-1FZabezpieczenie LHSO-16RZabezpieczenie LHD-4

Systemy instalacyjne i ochronne CCTV do systemów analogowych(PAL/NTSC)

Grupa bardzo podobna do powyższej, ale dedykowana dla systemów analogowych. Tu również znajdziemy podział na urządzenia 1 kanałowe, typu SUG-3, SUG-3F, SUG-4B i pozostałe, oraz wielokanałowe np. LKTO-4-FPS i panele rack LKTO-8/16.

Warte wyróżnienia są rozwiązania SUG-BOX1 oraz SUG-BOX2 przeznaczone dla kamer stacjonarnych i obrotowych, które zawierają zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dla sygnału wideo i 12VDC(24VAC dla BOX2), separator galwaniczny, konwerter UTP na kabel koncentryczny oraz separator optyczny RS485(tylko BOX2). Całość zamknięta została w obudowie przygotowanej do montażu zewnętrznego(z możliwością mocowania do uchwytu słupowego U-BOX).

SUG-BOX1SUG-BOX2SUG-BOX

Systemy ochrony zasilania i RS485

W tej grupie znajdziemy produkty przeznaczone do systemów CCTV, automatyki budynków i automatyki przemysłowej. Umożliwiają ochronę obwodów zasilania o różnych napięciach oraz magistral RS-485 przed przepięciami. Zabezpieczenia występują również w wersji mocowanej na szynę DIN.

Zabezpieczenie SUG-7/12VDCZabezpieczenie SUG-7/24VACZabezpieczenie SUG-7/RS-485

Systemy transmisji i sterowania

Grupa poświęcona produktom mającym na celu zwiększenie możliwości przesyłania oraz wymiany danych pomiędzy urządzeniami różnych producentów(konwertery protokołów PTZ). Zawarto w niej również produkty do zdalnego sterowania rejestratorami/komputerami za pomocą myszy USB.

Konwerter prodokołu CONVSeparator optyczny RS-485System sterowania rejestratorem USB

Bezprzewodowa transmisja audio/wideo

Systemy przeznaczone do bezprzewodowej transmisji audio/wideo z kamer CCTV. Dedykowane są do kamer analogowych oraz AHD. Umożliwiają montaż kamery w miejscach gdzie ułożenie przewodów sygnałowych nie jest możliwe. Pozwalają też ograniczyć koszt w przypadku gdy prowadzenie przewodów wymaga np. wykonania wykopów lub zerwania elewacji. Systemy analogowe pracują w czasie rzeczywistym, bez opóźnień i dodatkowych kompresji obrazu. Wykorzystywane pasmo to 5,8Ghz.

Zestaw transmisji bezprzewodowej AV-500Zestaw transmisji bezprzewodowej AV-500

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium