Kod produktu: 5V/2A/1.35/3.5
Zasilacz impulsowy 5V/2A/1.35/3.5
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe chłodzenie zasilacza podczas pracy!
Dane techniczne:
| Rodzaj zasilacza: | Impulsowy |
| Napięcie wejściowe: | 100 - 240 V AC |
| Wejściowa częstotliwość prądu przemiennego: | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wyjściowe: | 5.0 V DC |
| Prąd wyjściowy: | 2.0 A |
| Moc wyjściowa: | 10.0 W |
| Wyjście: | Wtyk 1.35 / 3.5 mm - na przewodzie 90 cm |
| Waga: | 0.06 kg |
| Wymiary: | 73 x 77 x 28 mm |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 24 miesiące
Zasilacze wewnętrzne DC
- Typ/rozmiar wtyku ⌀1.35/3.5 mm
- Napięcie wyjściowe 5V DC
- Wydajność prądowa 2A