Kod producenta: E-RSF19-1U-270G
Kod produktu: E-RSF19-1U-270G
Półka Rack 19" 1U 270mm szara E-RSF19-1U-270G
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Półka RACK Eco stała 1U 19" 270 mm szara
Półka RACK 19" 1U o głębokości 270 mm jest idealnym rozwiązaniem do umieszczenia urządzeń pozbawionych uchwytów montażowych w szafach typu RACK. Wysokiej jakości stal zapewnia wytrzymałość i stabilność konstrukcji, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie.
Specyfikacja produktu
- Szerokość: 19"
- Wysokość: 1U
- Głębokość: 270 mm
- Kolor: szary
- Materiał: stal proszkowo malowana, grubość blachy ok. 1 mm
- Udźwig: 12 kg przy równomiernym rozłożeniu ciężaru
Cechy i zalety
- Zestaw montażowy GRATIS: W zestawie znajdują się cztery śruby M6 wraz z koszyczkami i podkładkami.
Zastosowanie
Półka uniwersalna 1U pasuje do wszystkich szaf wiszących, stojących, jak i wszelkiego rodzaju ram 19", co czyni ją wszechstronnym rozwiązaniem do różnych konfiguracji szaf RACK.