Kamera IP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-S5-BLACK Dahua
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Seria kamer DAHUA TiOC to nowoczesne kamery IP łączące w sobie 3 innowacyjne technologie: Dahua Full-Color - obraz w kolorze 24/7, Wiz-Sense - funkcje sztucznej inteligencji AI oraz aktywne odstraszanie audio-wizualne.
Kamera została wyposażona w podwójny oświetlacz: IR oraz światła białego z funkcją inteligentnego przełączania. W trybie nocnym kamera korzysta z oświetlacza IR, a po pojawieniu się ruchu w monitorowanym obszarze przełącza się na tryb kolorowy z oświetlaczem światła białego w celu szczegółowej rejestracji kluczowych wydarzeń. Rozwiązanie takie pozwala ograniczyć do minimum generowane przez kamerę zanieczyszczenie świetlne po zmroku przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich zalet kolorowego nagrania.
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264 / H.265, który zapewnia czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 8.3 MPx, 4K UHD. Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
Dodatkowo kamera posiada funkcję aktywnego odstraszania intruzów za pomocą migającego czerwonego i niebieskiego światła oraz dźwięku syreny.
Dane techniczne:
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: |
|
| Przetwornik: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 106 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | ≤ 30 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | ≤ 30 m |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: |
|
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 8.3 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 20 |
| ONVIF: | tak |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: |
|
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Inteligentna analiza obrazu: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Obudowa: | Dome - Metalowa |
| Kolor: | Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | nie |
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: |
|
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.75 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 111 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, rosyjski, portugalski, rumuński, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski |
| Producent / Marka: | DAHUA |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Kopułkowa
- Maks. rozdzielczość 8 Mpx (4K)
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR LED Światło białe
- Obiektyw Stały
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Instrukcja instalatora ENG
Instrukcja szybkiego uruchamiania ENG
Instrukcja użytkownika ENG
Deklaracja zgodności CE
Karta katalogowa ENG