Kamera IP DS-2CD1021-I(4mm)(E) 2Mpx IR Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
DS-2CD1021-I(4mm)(E) jest nowoczesną sieciową kamerą IP HIKVISION nowej generacji wyposażoną w obiektyw szerokokątny 4 mm. Kamera oferuje rozdzielczość obrazu do 2 megapikseli, prędkość transmisji do 25kl./s w każdej rozdzielczości. Obudowa posiada stopień szczelności (IP67) oraz szeroki zakres temperatur pracy dzięki czemu może być stosowana na zewnątrz pomieszczeń.
Dane techniczne:
| Przetwornik: | 1/2,8'' |
| Tryb dzień/noc: | Filtr mechaniczny |
| Czułość: | 0,01 Lux (F1,2) |
| Czułość cz-b: | 0,0 Lux (własny oświetlacz IR) |
| Montaż obiektywu: | Wbudowany |
| Obiektyw w komplecie: | 4 mm |
| Oświetlacz IR: | Tak (zasięg IR 30 m) |
| AGC: | Tak |
| Prędkość elektronicznej migawki ELC: | 1/3..1/100 000 s |
| WDR - Szeroki zakres dynamiki: | e-WDR |
| Redukcja szumów: | 3D |
| Kompresja wizji: | H.264+/H.264 (MJPEG w strumieniu pomocniczym) |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu: | 1920 x 1080 pikseli |
| Maksymalna liczba transmitowanych obrazów: | 25 kl./s dla wszystkich rozdzielczości i obu strumieni. |
| Inne obsługiwane rozdzielczości: | 1280x960, 1280x720 (strumień pomocniczy704 x 576, 640x480, 352x240, 352x288) |
| Liczba jednoczesnych strumieni IP: | 6 (2 profile ustawień video - strumień główny i pomocniczy) |
| Detekcja sabotażu obrazu: | Tak (zasłonięcie, utrata ostrości) |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Analiza video: | Nie |
| Tor audio: | Nie |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Interfejs Ethernet: | 10/100 Mbps |
| Wejście alarmowe: | Nie |
| Wyjście alarmowe: | Nie |
| Rejestracja na kartę pamięci: | Nie |
| Stopień ochrony: | IP67 |
| Zakres regulacji położenia kamery: | 0..360°/-90..90° (pan/tilt), obrót 0..360° |
| Zasilanie PoE: | Tak (802.3af) |
| Zasilanie 12 V DC: | Tak |
| Pobór mocy: | 5 W (6,5 W PoE) |
| Waga: | 0,5 kg |
| Wymiary: | 69,1 x 66 x 172,7 mm |
| Temperatura pracy: | -30..60 °C |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Karta katalogowa EN
Deklaracja zgodności CE
Instrukcja EN
Instrukcja PL