Kamera IP 4Mpx IPC-HFW5449T-ASE-LED-0360B Dahua
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264 / H.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 4 MPx. Dołączone do kamery oprogramowanie przeznaczone jest do zarządzania oraz zintegrowanego nadzoru wieloma kamerami sieciowymi.
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
Kamera posiada rozbudowane funkcje zliczania ludzi oraz kontrolowania ich przepływu. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest informacja ile osób weszło np. do sklepu czy urzędu oraz ilu klientów nadal przebywa w środku. Możliwe jest również kontrolowanie ilości osób oczekujących w kolejce do punktu obsługi.
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 4 Mpx |
| Rozdzielczość: |
|
| System skanowania: | Progresywny |
| Obiektyw: | 3.6 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 60 m |
| Czułość: | 0.0005 Lux / F1.0 |
| Interfejs RS-485: | nie |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: |
|
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 4 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, SAMBA, PPPoE, IEEE 802.1x, SNMP |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 20 |
| ONVIF: | 20.12 |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: |
|
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Obudowa: | Compact - Metalowa |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | nie |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.96 kg |
| Wymiary: | 244 x 90 x 90 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, rosyjski, portugalski, włoski |
| Producent / Marka: | DAHUA |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Bullet (tubowa)
- Maks. rozdzielczość 4 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR LED Światło białe
- Obiektyw Stały
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Instrukcja ENG
Karta katalogowa ENG