Translator
 
Waluty
Producenci
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 alt=

Kategorie obrazkowe
Adapter AD-2LC/2LC jednomodowy Adapter AD-2LC/2LC jednomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 5,29 zł (netto: 4,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter AD-2LC/2LC-MM wielomodowy Adapter AD-2LC/2LC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 5,26 zł (netto: 4,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter AD-2SC/2SC-MM wielomodowy Adapter AD-2SC/2SC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 3,52 zł (netto: 2,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter AD-FC/FC jednomodowy Adapter AD-FC/FC jednomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 3,54 zł (netto: 2,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 1,41 zł (netto: 1,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER AD-ST/ST JEDNOMODOWY ADAPTER AD-ST/ST JEDNOMODOWY
Producent: ABCVISION
Cena: 3,91 zł (netto: 3,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter do złączy 1.25mm do lokalizatora uszkodzeń Adapter do złączy 1.25mm do lokalizatora uszkodzeń
Producent: TRIBRER
Cena: 46,53 zł (netto: 37,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-522D 2xSC/APC-2xSC/APC Adapter jednomodowy A-522D 2xSC/APC-2xSC/APC
Producent: ULTIMODE
Cena: 3,17 zł (netto: 2,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-522S SC/APC-SC/APC simplex Adapter jednomodowy A-522S SC/APC-SC/APC simplex
Producent: ULTIMODE
Cena: 1,98 zł (netto: 1,61 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-544S FC/APC-FC/APC simplex Adapter jednomodowy A-544S FC/APC-FC/APC simplex
Producent: ULTIMODE
Cena: 2,87 zł (netto: 2,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-2LC-APC/2LC-APC Adapter jednomodowy AD-2LC-APC/2LC-APC
Producent: ABCVISION
Cena: 5,47 zł (netto: 4,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC
Producent: ABCVISION
Cena: 3,48 zł (netto: 2,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-FC-APC/FC-APC Adapter jednomodowy AD-FC-APC/FC-APC
Producent: ABCVISION
Cena: 3,26 zł (netto: 2,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-SC/SC Adapter jednomodowy AD-SC/SC
Producent: OPTON
Cena: 1,41 zł (netto: 1,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy ULTIMODE A-511D 2xSC-2xSC Adapter jednomodowy ULTIMODE A-511D 2xSC-2xSC
Producent: ULTIMODE
Cena: 2,85 zł (netto: 2,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy ULTIMODE A-533S FC-FC Adapter jednomodowy ULTIMODE A-533S FC-FC
Producent: ULTIMODE
Cena: 2,80 zł (netto: 2,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy AD-LC/LC-MM-OM3 Adapter wielomodowy AD-LC/LC-MM-OM3
Producent: ABCVISION
Cena: 4,48 zł (netto: 3,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy AD-SC/SC-MM-OM3 Adapter wielomodowy AD-SC/SC-MM-OM3
Producent: ABCVISION
Cena: 2,12 zł (netto: 1,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Osłona do adapterów SC-APC PPZA-SCA-SX-SM zielona Osłona do adapterów SC-APC PPZA-SCA-SX-SM zielona
Producent: OPTON
Cena: 2,46 zł (netto: 2,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Osłona do adapterów SC-MM PPZA-SC-SX-MM biała Osłona do adapterów SC-MM PPZA-SC-SX-MM biała
Producent: OPTON
Cena: 2,46 zł (netto: 2,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Osłona do adapterów SC-UPC PPZA-SC-SX-SM niebieska Osłona do adapterów SC-UPC PPZA-SC-SX-SM niebieska
Producent: OPTON
Cena: 2,46 zł (netto: 2,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wkręty do adapterów światłowodowych SM-AD*P100 Wkręty do adapterów światłowodowych SM-AD*P100
Producent: ABCVISION
Cena: 11,44 zł (netto: 9,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
opak.
zobacz więcej
Darmowa dostawa
Przy przedpłacie i za pobraniem kurierem już od 300zł!* Dodatkowo 5% rabatu dla każdego zarejestrowanego klienta, oraz możliwość uzyskania rabatu progowego - szczegóły na podstronie o rabatach! *Szczegóły: https://www.abcv.pl/dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska Odbiór w Punkcie Paczka48) już od 200,00 zł.
Promocje
Karta microSDXC 256GB WDD256G1P0C WD Purple
Karta microSDXC 256GB WDD256G1P0C WD Purple
303,33 zł 229,00 zł 246,61 zł 186,18 zł
szt.
Pokrywa obudowy z soczewką Fresnela AOCD-CL Satel
Pokrywa obudowy z soczewką Fresnela AOCD-CL Satel
23,37 zł 21,14 zł 19,00 zł 17,19 zł
szt.
Przewód USB-W-MICRO/USB-1M/B czarny 1m
Przewód USB-W-MICRO/USB-1M/B czarny 1m
9,99 zł 8,99 zł 8,12 zł 7,31 zł
szt.
Gniazdo zasilania GT-55
Gniazdo zasilania GT-55
1,50 zł 1,16 zł 1,22 zł 0,94 zł
szt.
Uchwyt do zasilaczy Pulsar PSDIN1
Uchwyt do zasilaczy Pulsar PSDIN1
33,87 zł 23,84 zł 27,54 zł 19,38 zł
szt.
Adapter montażowy BCS-AD4
Adapter montażowy BCS-AD4
55,35 zł 33,21 zł 45,00 zł 27,00 zł
szt.
[OUTLET] Kamera NVAHD-5DN5102MV/IR-1 5Mpx Novus
[OUTLET] Kamera NVAHD-5DN5102MV/IR-1 5Mpx Novus
736,77 zł 499,00 zł 599,00 zł 405,69 zł
Bezprzewodowa czujka PIR PG8904 DSC
Bezprzewodowa czujka PIR PG8904 DSC
260,76 zł 206,80 zł 212,00 zł 168,13 zł
szt.
Switch 5-portowy PFS3005-5GT-L Dahua
Switch 5-portowy PFS3005-5GT-L Dahua
60,00 zł 55,35 zł 48,78 zł 45,00 zł
szt.
Osłona dla spawów ULTIMODE TBS-4
Osłona dla spawów ULTIMODE TBS-4
3,26 zł 2,53 zł 2,65 zł 2,06 zł
szt.
Rozdzielnica podtynkowa Legrand 401757 uszkodzona
Rozdzielnica podtynkowa Legrand 401757 uszkodzona
303,42 zł 249,00 zł 246,68 zł 202,44 zł
szt.
Wideodomofon DS-KV8102-IP Hikvision
Wideodomofon DS-KV8102-IP Hikvision
876,99 zł 499,00 zł 713,00 zł 405,69 zł
szt.
Odbiornik konwertera sygnału HDMI/IP Signal H3607
Odbiornik konwertera sygnału HDMI/IP Signal H3607
209,22 zł 199,00 zł 170,10 zł 161,79 zł
szt.
Switch PoE BCS-P-SP2402G-SFP 26-portowy
Switch PoE BCS-P-SP2402G-SFP 26-portowy
2 337,00 zł 1 299,00 zł 1 900,00 zł 1 056,10 zł
szt.
Wewnętrzna obudowa do kamer SHB-4200
Wewnętrzna obudowa do kamer SHB-4200
361,46 zł 241,39 zł 293,87 zł 196,25 zł
szt.
Rejestrator IP NVR-6208P8-H1 8 kanałów Novus
Rejestrator IP NVR-6208P8-H1 8 kanałów Novus
1 752,75 zł 1 199,00 zł 1 425,00 zł 974,80 zł
szt.
Łączówka zasilania AWZ586 Pulsar
Łączówka zasilania AWZ586 Pulsar
34,44 zł 23,84 zł 28,00 zł 19,38 zł
szt.
Uchwyt ścienny DS-1273ZJ-155 Hikvision
Uchwyt ścienny DS-1273ZJ-155 Hikvision
191,88 zł 83,95 zł 156,00 zł 68,25 zł
szt.
Uchwyt ścienny BCS-P-UA112M z adapterem
Uchwyt ścienny BCS-P-UA112M z adapterem
209,10 zł 140,88 zł 170,00 zł 114,54 zł
szt.
Moduł zasilacza do obudów kamer AWZ522 Pulsar
Moduł zasilacza do obudów kamer AWZ522 Pulsar
14,76 zł 12,18 zł 12,00 zł 9,90 zł
szt.
Dysk HGST Ultrastar He10 10TB 3,5" (0F27452)
Dysk HGST Ultrastar He10 10TB 3,5" (0F27452)
1 894,36 zł 1 599,00 zł 1 540,13 zł 1 300,00 zł
szt.
Kamera IP kopułowa NVIP-8VE-6502M/F 8MP Novus
Kamera IP kopułowa NVIP-8VE-6502M/F 8MP Novus
2 889,27 zł 1 949,00 zł 2 349,00 zł 1 584,55 zł
szt.
Obiektyw BCS-34105MIR 3.4-10mm 5Mpx CS
Obiektyw BCS-34105MIR 3.4-10mm 5Mpx CS
372,92 zł 299,00 zł 303,19 zł 243,09 zł
szt.
Rejestrator 4-kanałowy APTI-XB0401-S33
Rejestrator 4-kanałowy APTI-XB0401-S33
225,03 zł 183,63 zł 182,95 zł 149,29 zł
szt.
Uchwyt DIN do zasilaczy TOR/TRP/TRZ Pulsar AWO467
Uchwyt DIN do zasilaczy TOR/TRP/TRZ Pulsar AWO467
34,44 zł 26,69 zł 28,00 zł 21,70 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl