Opinie o Nas
Translator
 
Waluty
Producenci
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 alt=

Kategorie obrazkowe

Adaptery

Adapter AD-2LC/2LC jednomodowy Adapter AD-2LC/2LC jednomodowy
Producent: ABCVISION
Cena:

4,12 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,35 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter AD-2LC/2LC-MM wielomodowy Adapter AD-2LC/2LC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena:

3,69 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,00 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter AD-2SC/2SC-MM wielomodowy Adapter AD-2SC/2SC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena:

2,53 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,06 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter AD-FC/FC jednomodowy Adapter AD-FC/FC jednomodowy
Producent: ABCVISION
Cena:

4,77 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,88 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena:

1,07 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,87 zł

szt.
zobacz więcej
ADAPTER AD-ST/ST JEDNOMODOWY ADAPTER AD-ST/ST JEDNOMODOWY
Producent: ABCVISION
Cena:

3,91 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,18 zł

zobacz więcej
Adapter do złączy 1.25mm do lokalizatora uszkodzeń Adapter do złączy 1.25mm do lokalizatora uszkodzeń
Producent: ULTIMODE
Cena:

38,74 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 31,50 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-522D 2xSC/APC-2xSC/APC Adapter jednomodowy A-522D 2xSC/APC-2xSC/APC
Producent: ULTIMODE
Cena:

2,27 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,85 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-544S FC/APC-FC/APC simplex Adapter jednomodowy A-544S FC/APC-FC/APC simplex
Producent: ULTIMODE
Cena:

2,56 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,08 zł

zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-2LC-APC/2LC-APC Adapter jednomodowy AD-2LC-APC/2LC-APC
Producent: ABCVISION
Cena:

5,47 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 4,45 zł

zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC
Producent: ABCVISION
Cena:

2,36 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,92 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-FC-APC/FC-APC Adapter jednomodowy AD-FC-APC/FC-APC
Producent: ABCVISION
Cena:

2,95 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,40 zł

zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-SC-APC/SC-APC simplex Adapter jednomodowy AD-SC-APC/SC-APC simplex
Producent: ABCVISION
Cena:

1,70 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,38 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-SC/SC Adapter jednomodowy AD-SC/SC
Producent: OPTON
Cena:

0,89 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,72 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy ULTIMODE A-511D 2xSC-2xSC Adapter jednomodowy ULTIMODE A-511D 2xSC-2xSC
Producent: ULTIMODE
Cena:

2,55 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,07 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy ULTIMODE A-533S FC-FC Adapter jednomodowy ULTIMODE A-533S FC-FC
Producent: ULTIMODE
Cena:

2,92 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,37 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-4LC-APC/4LC-APC Adapter jednomodowy AD-4LC-APC/4LC-APC
Producent: ABCVISION
Cena:

11,02 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 8,96 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-SC-APC-W/SC-G Adapter jednomodowy AD-SC-APC-W/SC-G
Producent: ABCVISION
Cena:

17,34 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 14,10 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter QUAD jednomodowy AD-4LC/4LC Adapter QUAD jednomodowy AD-4LC/4LC
Producent: ABCVISION
Cena:

9,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 7,48 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy AD-LC/LC-MM-OM3 Adapter wielomodowy AD-LC/LC-MM-OM3
Producent: ABCVISION
Cena:

3,31 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,69 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy AD-SC/SC-MM-OM3 Adapter wielomodowy AD-SC/SC-MM-OM3
Producent: ABCVISION
Cena:

2,04 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,66 zł

szt.
zobacz więcej
Osłona do adapterów SC-APC PPZA-SCA-SX-SM zielona Osłona do adapterów SC-APC PPZA-SCA-SX-SM zielona
Producent: OPTON
Cena:

2,15 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,75 zł

zobacz więcej
Osłona do adapterów SC-MM PPZA-SC-SX-MM biała Osłona do adapterów SC-MM PPZA-SC-SX-MM biała
Producent: OPTON
Cena:

2,15 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,75 zł

zobacz więcej
Wkręty do adapterów światłowodowych SM-AD*P100 Wkręty do adapterów światłowodowych SM-AD*P100
Producent: ABCVISION
Cena:

13,17 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10,71 zł

opak.
zobacz więcej
Darmowa dostawa*
Darmowa wysyłka od 300 zł: Pocztex Kurier i Pocztex Punkt* Darmowa wysyłka od 400 zł: Paczkomaty 24/7 Inpost* Darmowa wysyłka od 500 zł: kurierem DPD / kurierem Inpost* *Nie dotyczy towarów gabarytowych.
Darmowa dostawa (Pocztex Punkt ) już od 300,00 zł.
Promocje
Odbiornik konwertera sygnału HDMI/IP Signal H3607
Odbiornik konwertera sygnału HDMI/IP Signal H3607

175,74 zł

Cena regularna: 209,22 zł

Najniższa cena: 175,74 zł

142,88 zł

Cena regularna: 170,10 zł

Najniższa cena: 142,88 zł
szt.
Uchwyt ścienny NVB-BEH24DB-IVORY Novus
Uchwyt ścienny NVB-BEH24DB-IVORY Novus

55,00 zł

Cena regularna: 79,95 zł

Najniższa cena: 55,00 zł

44,72 zł

Cena regularna: 65,00 zł

Najniższa cena: 44,72 zł
szt.
[OUTLET] Rejestrator IP NVR2108HS-4KS2 Dahua
[OUTLET] Rejestrator IP NVR2108HS-4KS2 Dahua

459,00 zł

Cena regularna: 963,09 zł

Najniższa cena: 963,09 zł

373,17 zł

Cena regularna: 783,00 zł

Najniższa cena: 783,00 zł
szt.
Switch 10-portowy 8xPoE RSGUPS108R Pulsar
Switch 10-portowy 8xPoE RSGUPS108R Pulsar

1 299,00 zł

Cena regularna: 1 499,00 zł

Najniższa cena: 1 299,00 zł

1 056,10 zł

Cena regularna: 1 218,70 zł

Najniższa cena: 1 056,10 zł
szt.
Ogranicznik przepięć CCTV OPV-1
Ogranicznik przepięć CCTV OPV-1

65,00 zł

Cena regularna: 75,34 zł

Najniższa cena: 65,00 zł

52,85 zł

Cena regularna: 61,25 zł

Najniższa cena: 52,85 zł
szt.
Uchwyt montażowy ścienny MTC-S1001 Bosch
Uchwyt montażowy ścienny MTC-S1001 Bosch

124,00 zł

Cena regularna: 150,91 zł

Najniższa cena: 124,00 zł

100,81 zł

Cena regularna: 122,69 zł

Najniższa cena: 100,81 zł
szt.
Uchwyt ścienny BCS-P-UA112M z adapterem
Uchwyt ścienny BCS-P-UA112M z adapterem

113,00 zł

Cena regularna: 209,10 zł

Najniższa cena: 113,00 zł

91,87 zł

Cena regularna: 170,00 zł

Najniższa cena: 91,87 zł
szt.
Czytnik zbliżeniowy ASR1101M Dahua
Czytnik zbliżeniowy ASR1101M Dahua

339,00 zł

Cena regularna: 595,32 zł

Najniższa cena: 595,32 zł

275,61 zł

Cena regularna: 484,00 zł

Najniższa cena: 484,00 zł
szt.
Switch PoE TP-LINK TL-SG1008P 8-portowy (4xPoE)
Switch PoE TP-LINK TL-SG1008P 8-portowy (4xPoE)

252,00 zł

Cena regularna: 295,59 zł

Najniższa cena: 265,00 zł

204,88 zł

Cena regularna: 240,32 zł

Najniższa cena: 215,45 zł
szt.
Tuner DVB-T2 OPTICUM AX AIR NS H.265 HEVC
Tuner DVB-T2 OPTICUM AX AIR NS H.265 HEVC

74,00 zł

Cena regularna: 88,00 zł

Najniższa cena: 114,00 zł

60,16 zł

Cena regularna: 71,54 zł

Najniższa cena: 92,68 zł
szt.
Kamera IP IPC-HDW3841EM-S-0280B-S2 8MP Dahua
Kamera IP IPC-HDW3841EM-S-0280B-S2 8MP Dahua

799,00 zł

Cena regularna: 942,80 zł

Najniższa cena: 942,80 zł

649,59 zł

Cena regularna: 766,50 zł

Najniższa cena: 766,50 zł
szt.
[OUTLET] Rejestrator IP DS-7716NI-I4 Hikvision
[OUTLET] Rejestrator IP DS-7716NI-I4 Hikvision

1 749,00 zł

Cena regularna: 3 800,70 zł

Najniższa cena: 1 849,00 zł

1 421,95 zł

Cena regularna: 3 090,00 zł

Najniższa cena: 1 503,25 zł
szt.
Ogranicznik przepięć SUG-7-DIN/4-20mA Ewimar
Ogranicznik przepięć SUG-7-DIN/4-20mA Ewimar

124,54 zł

Cena regularna: 166,05 zł

Najniższa cena: 166,05 zł

101,25 zł

Cena regularna: 135,00 zł

Najniższa cena: 135,00 zł
szt.
Puszka do kamer SBV-136B Hanwha Techwin
Puszka do kamer SBV-136B Hanwha Techwin

70,99 zł

Cena regularna: 87,08 zł

Najniższa cena: 70,99 zł

57,72 zł

Cena regularna: 70,80 zł

Najniższa cena: 57,72 zł
szt.
Kamera IP 4Mpx DS-2CD2547G2-LS(2.8mm)(C) Hikvision
Kamera IP 4Mpx DS-2CD2547G2-LS(2.8mm)(C) Hikvision

999,99 zł

Cena regularna: 2 159,88 zł

Najniższa cena: 999,99 zł

813,00 zł

Cena regularna: 1 756,00 zł

Najniższa cena: 813,00 zł
szt.
[OUTLET] Switch PoE GTS-B1-26-242G 26-portowy
[OUTLET] Switch PoE GTS-B1-26-242G 26-portowy

939,00 zł

Cena regularna: 1 151,27 zł

Najniższa cena: 1 151,27 zł

763,41 zł

Cena regularna: 935,99 zł

Najniższa cena: 935,99 zł
szt.
Rozgałęźnik wyjść czujek z optoizolacją RWC-2
Rozgałęźnik wyjść czujek z optoizolacją RWC-2

19,00 zł

Cena regularna: 21,66 zł

Najniższa cena: 19,00 zł

15,45 zł

Cena regularna: 17,61 zł

Najniższa cena: 15,45 zł
Switch 10-portowy do 8 kamer RSGUPS108 Pulsar
Switch 10-portowy do 8 kamer RSGUPS108 Pulsar

1 399,00 zł

Cena regularna: 1 549,00 zł

Najniższa cena: 1 399,00 zł

1 137,40 zł

Cena regularna: 1 259,35 zł

Najniższa cena: 1 137,40 zł
szt.
Obudowa do centrali alarmowej O-R3D Ropam
Obudowa do centrali alarmowej O-R3D Ropam

120,00 zł

Cena regularna: 135,30 zł

Najniższa cena: 120,00 zł

97,56 zł

Cena regularna: 110,00 zł

Najniższa cena: 97,56 zł
szt.
Zasilacz uniwersalny 12-24V/4A/TAY
Zasilacz uniwersalny 12-24V/4A/TAY

31,00 zł

Cena regularna: 45,00 zł

Najniższa cena: 31,00 zł

25,20 zł

Cena regularna: 36,59 zł

Najniższa cena: 25,20 zł
szt.
Kamera IP bullet APTI-33C6-2812P 3Mpx 2.8-12mm
Kamera IP bullet APTI-33C6-2812P 3Mpx 2.8-12mm

359,00 zł

Cena regularna: 399,00 zł

Najniższa cena: 359,00 zł

291,87 zł

Cena regularna: 324,39 zł

Najniższa cena: 291,87 zł
szt.
Odbiornik extendera HDMI-EX-150IR/RX
Odbiornik extendera HDMI-EX-150IR/RX

213,00 zł

Cena regularna: 259,00 zł

Najniższa cena: 213,00 zł

173,17 zł

Cena regularna: 210,57 zł

Najniższa cena: 173,17 zł
Kamera IP DS-2CD2743G0-IZS(2.8-12mm) Hikvision
Kamera IP DS-2CD2743G0-IZS(2.8-12mm) Hikvision

1 249,00 zł

Cena regularna: 2 273,04 zł

Najniższa cena: 1 249,00 zł

1 015,45 zł

Cena regularna: 1 848,00 zł

Najniższa cena: 1 015,45 zł
szt.
Czytnik zbliżeniowy ASR1101A Dahua
Czytnik zbliżeniowy ASR1101A Dahua

299,00 zł

Cena regularna: 392,37 zł

Najniższa cena: