Opinie o Nas
Translator
 
Waluty
Producenci
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 alt=

Kategorie obrazkowe

Adaptery

Adapter AD-2LC/2LC jednomodowy Adapter AD-2LC/2LC jednomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 5,66 zł (netto: 4,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter AD-2LC/2LC-MM wielomodowy Adapter AD-2LC/2LC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 5,26 zł (netto: 4,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter AD-2SC/2SC-MM wielomodowy Adapter AD-2SC/2SC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 5,20 zł (netto: 4,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter AD-FC/FC jednomodowy Adapter AD-FC/FC jednomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 3,54 zł (netto: 2,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 2,29 zł (netto: 1,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER AD-ST/ST JEDNOMODOWY ADAPTER AD-ST/ST JEDNOMODOWY
Producent: ABCVISION
Cena: 3,91 zł (netto: 3,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter do złączy 1.25mm do lokalizatora uszkodzeń Adapter do złączy 1.25mm do lokalizatora uszkodzeń
Producent: TRIBRER
Cena: 42,80 zł (netto: 34,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-522D 2xSC/APC-2xSC/APC Adapter jednomodowy A-522D 2xSC/APC-2xSC/APC
Producent: ULTIMODE
Cena: 3,51 zł (netto: 2,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-522S SC/APC-SC/APC simplex Adapter jednomodowy A-522S SC/APC-SC/APC simplex
Producent: ULTIMODE
Cena: 2,29 zł (netto: 1,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-544S FC/APC-FC/APC simplex Adapter jednomodowy A-544S FC/APC-FC/APC simplex
Producent: ULTIMODE
Cena: 2,87 zł (netto: 2,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-2LC-APC/2LC-APC Adapter jednomodowy AD-2LC-APC/2LC-APC
Producent: ABCVISION
Cena: 5,47 zł (netto: 4,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC
Producent: ABCVISION
Cena: 3,48 zł (netto: 2,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-FC-APC/FC-APC Adapter jednomodowy AD-FC-APC/FC-APC
Producent: ABCVISION
Cena: 3,26 zł (netto: 2,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-SC/SC Adapter jednomodowy AD-SC/SC
Producent: OPTON
Cena: 2,29 zł (netto: 1,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy ULTIMODE A-511D 2xSC-2xSC Adapter jednomodowy ULTIMODE A-511D 2xSC-2xSC
Producent: ULTIMODE
Cena: 3,78 zł (netto: 3,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy ULTIMODE A-533S FC-FC Adapter jednomodowy ULTIMODE A-533S FC-FC
Producent: ULTIMODE
Cena: 3,83 zł (netto: 3,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy AD-LC/LC-MM-OM3 Adapter wielomodowy AD-LC/LC-MM-OM3
Producent: ABCVISION
Cena: 4,48 zł (netto: 3,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy AD-SC/SC-MM-OM3 Adapter wielomodowy AD-SC/SC-MM-OM3
Producent: ABCVISION
Cena: 3,27 zł (netto: 2,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Osłona do adapterów SC-APC PPZA-SCA-SX-SM zielona Osłona do adapterów SC-APC PPZA-SCA-SX-SM zielona
Producent: OPTON
Cena: 2,46 zł (netto: 2,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Osłona do adapterów SC-MM PPZA-SC-SX-MM biała Osłona do adapterów SC-MM PPZA-SC-SX-MM biała
Producent: OPTON
Cena: 3,38 zł (netto: 2,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wkręty do adapterów światłowodowych SM-AD*P100 Wkręty do adapterów światłowodowych SM-AD*P100
Producent: ABCVISION
Cena: 11,44 zł (netto: 9,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
opak.
zobacz więcej
Darmowa dostawa
Przy przedpłacie i za pobraniem kurierem już od 300zł!* Dodatkowo 5% rabatu dla każdego zarejestrowanego klienta, oraz możliwość uzyskania rabatu progowego - szczegóły na podstronie o rabatach! *Szczegóły: https://www.abcv.pl/dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska Paczka48) już od 200,00 zł.
Promocje
Tuner DVBT2 HEVC T2-MINI Signal
Tuner DVBT2 HEVC T2-MINI Signal
150,00 zł 132,49 zł 121,95 zł 107,72 zł
szt.
Czujka zbicia szyby AC-101 DSC
Czujka zbicia szyby AC-101 DSC
207,87 zł 129,92 zł 169,00 zł 105,63 zł
szt.
Zestaw do monitoringu 4 kamery IP 4 MPX 2.8mm
Zestaw do monitoringu 4 kamery IP 4 MPX 2.8mm
2 550,00 zł 2 399,00 zł 2 073,17 zł 1 950,41 zł
szt.
Kamera IP IPC-HDW1230S-0280B-S5 2MP 2.8mm Dahua
Kamera IP IPC-HDW1230S-0280B-S5 2MP 2.8mm Dahua
565,80 zł 210,00 zł 460,00 zł 170,73 zł
szt.
Rejestrator IP NVR-6208P8-H1 8 kanałów Novus
Rejestrator IP NVR-6208P8-H1 8 kanałów Novus
1 752,75 zł 1 199,00 zł 1 425,00 zł 974,80 zł
szt.
Uchwyt montażowy ścienny MTC-S1001 Bosch
Uchwyt montażowy ścienny MTC-S1001 Bosch
207,87 zł 150,91 zł 169,00 zł 122,69 zł
szt.
Tuner DVB-T2/C HEVC H.265 Cabletech URZ0336B
Tuner DVB-T2/C HEVC H.265 Cabletech URZ0336B
104,06 zł 92,50 zł 84,60 zł 75,20 zł
szt.
Kamera HD-CVI HAC-HDBW3231E-ZH-2712 motozoom Dahua
Kamera HD-CVI HAC-HDBW3231E-ZH-2712 motozoom Dahua
1 964,31 zł 1 456,17 zł 1 597,00 zł 1 183,88 zł
szt.
Tuner DVB-T2 H.265 OPTICUM AX LION 5 AIR
Tuner DVB-T2 H.265 OPTICUM AX LION 5 AIR
113,93 zł 99,00 zł 92,63 zł 80,49 zł
szt.
Kamera IP IPC-HFW1230S-0280B-S5 2MP 2.8mm Dahua
Kamera IP IPC-HFW1230S-0280B-S5 2MP 2.8mm Dahua
495,69 zł 215,00 zł 403,00 zł 174,80 zł
szt.
Uchwyt ścienny DS-1273ZJ-155 Hikvision
Uchwyt ścienny DS-1273ZJ-155 Hikvision
191,88 zł 83,95 zł 156,00 zł 68,25 zł
szt.
Switch PoE BCS-P-SP2402G-SFP 26-portowy
Switch PoE BCS-P-SP2402G-SFP 26-portowy
2 337,00 zł 1 299,00 zł 1 900,00 zł 1 056,10 zł
szt.
Zasilacz DIN 24V/100W/3.83A HDR-100-24 Mean Well
Zasilacz DIN 24V/100W/3.83A HDR-100-24 Mean Well
238,62 zł 143,91 zł 194,00 zł 117,00 zł
szt.
Kamera IP DS-2CD3086G2-IS(2.8mm) 8MP Hikvision
Kamera IP DS-2CD3086G2-IS(2.8mm) 8MP Hikvision
1 824,09 zł 1 499,00 zł 1 483,00 zł 1 218,70 zł
szt.
Zestaw do monitoringu 4 kamery IP 4 MPX 2.8mm
Zestaw do monitoringu 4 kamery IP 4 MPX 2.8mm
2 399,00 zł 2 299,00 zł 1 950,41 zł 1 869,11 zł
szt.
Kamera IP IPC-HFW1431S-0280B-S4 4MP 2.8mm Dahua
Kamera IP IPC-HFW1431S-0280B-S4 4MP 2.8mm Dahua
742,92 zł 250,00 zł 604,00 zł 203,25 zł
szt.
Puszka do kamer SBV-136B Hanwha Techwin
Puszka do kamer SBV-136B Hanwha Techwin
154,98 zł 87,08 zł 126,00 zł 70,80 zł
szt.
Obiektyw BCS-34105MIR 3.4-10mm 5Mpx CS
Obiektyw BCS-34105MIR 3.4-10mm 5Mpx CS
372,92 zł 299,00 zł 303,19 zł 243,09 zł
szt.
Manipulator bezprzewodowy Satel INT-KWRL-WSW
Manipulator bezprzewodowy Satel INT-KWRL-WSW
851,16 zł 770,09 zł 692,00 zł 626,09 zł
szt.
Tuner HD DVB-T2/C AX-LION-NS H.265/HEVC Opticum
Tuner HD DVB-T2/C AX-LION-NS H.265/HEVC Opticum
103,70 zł 97,99 zł 84,31 zł 79,67 zł
szt.
Adapter montażowy BCS-AD4
Adapter montażowy BCS-AD4
55,35 zł 33,21 zł 45,00 zł 27,00 zł
szt.
Uchwyt ścienny BCS-P-UA112M z adapterem
Uchwyt ścienny BCS-P-UA112M z adapterem
209,10 zł 140,88 zł 170,00 zł 114,54 zł
szt.
Kamera IP kopułowa NVIP-8VE-6502M/F 8MP Novus
Kamera IP kopułowa NVIP-8VE-6502M/F 8MP Novus
2 889,27 zł 1 949,00 zł 2 349,00 zł 1 584,55 zł
szt.
Pokrywa obudowy z soczewką Fresnela AOCD-CL Satel
Pokrywa obudowy z soczewką Fresnela AOCD-CL Satel
23,37 zł 21,14 zł 19,00 zł 17,19 zł
szt.
Dysk HGST Ultrastar He10 10TB 3,5" (0F27452)
Dysk HGST Ultrastar He10 10TB 3,5" (0F27452)
1 894,36 zł 1 599,00 zł 1 540,13 zł 1 300,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl